اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال ۱۳۹۷ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۳ کد : ۷۴۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۵۵

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان توجه پذیرفته شدگان محترم را به نکات زیر جلب می نماید.

دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به ۲ صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری به انجام خواهد رسید که انجام هر دو نوع ثبت نام، الزامی است.

۱- ثبت نام اینترنتی:

این نوع ثبت نام از تاریخ سه شنبه ۹۷/۰۶/۱۳ لغایت جمعه شنبه ۹۷/۰۶/۱۶ از طریق سایت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان شروع خواهد شد.

۲- ثبت نام حضوری:

از تاریخ ۱۹/‏۰۶/‏۹۷‬ لغایت ۹۷/۰۶/۲۰ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان صورت خواهد گرفت.

مدارک لازم:

۱- اصل و سه برگ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی (لیسانس) قید شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی.

۲- اصل و سه برگ تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی (حداکثر تا تاریخ ۳۱/‏۰۶/‏۹۷‬ که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) قید شده باشد. به انضمام ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشد.

تبصره ۱- پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای نمی باشند لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای با محتوای فرم الف موجود در وب سایت سازمان سنجش را ارائه نمایند. ضمناً ریزنمرات مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد الزامی است.

۳- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام صفحات آنها

۴- ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری

تبصره: ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در سال جاری منحصراً برای برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد.

۵- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۷ مشخص کند (برای برادران).

۶- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

۷- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد می باشد.

۸- فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای متقاضی شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D ) سال ۱۳۹۷ مندرج در دفترچه ثبت نام مقطع دکتری ۹۷ استخراج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد

۹- سه نسخه پرینت فرم تکمیل شده (دریافت از فرایند ثبت نام)

 

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه:

- کلیه دانشجویان مشمول نظام وظیفه لازم است علاوه بر مدارک مربوط به ثبت نام که در بالا ذکر گردیده مدارک زیر جهت تشکیل پرونده نظام وظیفه تهیه و به پلیس ۱۰ + مراجعه نمایند و فرم ثبت نام اولیه را از پلیس ۱۰ + اخذ و در روز ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند.

 

- یک نسخه کپی کارت ملی

- یک نسخه کپی شناسنامه از صفحات اول و دوم

- یک نسخه کپی آخرین مدرک تحصیلی

- فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی

 

 

مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان

 

 


( ۵ )

نظر شما :